אריזות בסיטונאות – כך תארזו בכמויות ומחיר משתלם

העסק שלכם מוציא הרבה מוצרים ומשלוחים? את כל המוצרים האלו צריך לארוז בצורה יעילה, בטוחה, כדאית כלכלית ואולי גם ממותגת? ובכן, רכישת אריזות בסיטונאות היא בהחלט הפתרון האידיאלי עבורם, כזה שגם יחסוך לכם כסף ומשאבים לוגיסטיים, גם יאפשר לכם שליטה טובה יותר על שרשרת האספקה וגם יספק לכם פתרונות איכותיים ואפקטיביים.

באתר הרקולס תמצאו מגוון רחב מאוד של מוצרי ופתרונות אריזה, כולל התמחות שלנו במכירה בסיטונאות ללקוחות מכל מגזרי ותחומי הפעילות במשק הישראלי.

הכי משתלם לרכוש אריזות בסיטונאות

ראשית כל, רכישת מוצרי אריזות בסיטונאות היא הבחירה המשתלמת והיעילה ביותר כלכלית, כי כמו כמעט בכל דבר בעסקים, לגודל ולכמות יש יתרון. כאשר אתם בוחרים לרכוש מוצרי אריזה בסיטונאות, אתם נהנים ממחיר נמוך ואטרקטיבי יותר לכל יחידה ולא אחת גם מתנאי אשראי ותשלום נוחים ואשר יותר מותאמים לצרכים הפיננסיים שלכם.

כך, כאשר אתם רוכשים פתרונות אריזה בהיקף סיטונאי, נניח לתקופת זמן ולכמות התפעולית הנחוצה לכם לאותה תקופת זמן, אתם גם "סוגרים את הפינה" ויודעים שיש לכם את כל האריזות שאתם זקוקים להן וגם נהנים מעלויות רכישה נמוכות ונוחות יותר.

יתרונות נוספים של רכישת אריזה בסיטונאות

ברוב מוחלט של המקרים, לא משנה באיזה תחום מסחרי/תעשייתי הארגון פועל, מרכיב משמעותי בניהול שרשרת ייצור ואספקה יעילה וחכמה תפעולית וכלכלית הוא קנייה של אריזות בסיטונאות ואחסנה חכמה שלהם במפעל או באתר הלוגיסטי של הארגון. בצורה כזו, מרגע שמוצרים יוצרו ומוכנים להעברה להמשך שלבי שרשרת האספקה שלכם או כאשר לקוח מבצע הזמנה של מוצרים, מוצרי האריזה כבר נמצאים בשטח ואפשר לבצע אריזה מהירה ויעילה. מצטיידים מראש בכל מוצר ולעולם לא עוצרים או מעכבים אספקה בגלל חוסר בפריט כזה או אחר, גדול או קטן.

יתרון נוסף של רכישת אריזות בסיטונאות הוא שכך אתם מקבלים שליטה מלאה והתאמה אישית אופטימאלית על מוצרי ופתרונות אריזה בסיטונאות שאתם מקבלים ומשתמשים בהם, החל במוצרים כמו ניילון נצמד לעטיפת מוצרים ועד אריזות קרטון ספציפיות ואשר מיוצרות במיוחד למוצרים שלכם.

מוצרי אריזות בסיטונאות מבית הרקולס

צוות המכירות שלנו ממתין לכם, לקוחות מכל תחומי התעשייה, המסחר והכלכלה במשק הישראלי, להתאמה אשית של מוצרי ופתרונות אריזות בסיטונאות אשר יאפשרו לכם ייעול מהותי של כלל מערכי האריזה שלכם והוזלה משמעותית בעלויות הלוגיסטיות.

בהרקולס אנו מציעים לכם מבחר רחב ומקצועי של מוצרי אריזה, במחירים סיטונאיים מיוחדים ומאוד אטרקטיביים. הפתרונות של הרקולס כוללים מגוון דבקים לאריזות, גלילי ניילון נצמד ו"שרינק" להגנה על המוצרים שלכם במשלוח, שקיות לאריזה וכן הלאה. להרקולס לקוחות הרוכשים מאיתנו אריזות בסיטונאות לשלל שימושים מסחריים ותעשייתיים, כולל למשלוחי מוצרים ומערכות לחו"ל, בכל דרכי ההובלה הלוגיסטית הקיימות.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם