חומר זפת עבור זיפות גגות – כך תשתמשו נכון חומר זפת עבור זיפות גגות - כך תשתמשו נכון - הרקולס

חומר זפת עבור זיפות גגות – כך תשתמשו נכון

זיפות גגות לצרכי איטום היא השיטה הוותיקה ביותר לאיטום גגות, בישראל ובעולם כולו. הזפת היא מוצר יחסית בסיסי ונפוץ, אשר משמש את המין האנושי לאיטום כבר מאות שנים, כאשר כמובן שהיום היישומים של זפת לאיטום הרבה יתר מתקדמים, עמידים ואמינים. זפת לאיטום גגות נחשה כפתרון האיטום הזול ביותר, לעומת החלופה היקרה, היעילה והפופולאריות יותר כיום של איטום בעזרת יריעות ביטומניות – אך בהחלט אפשר לקבל תוצאת איטום איכותיות גם עם שימוש בזפת, כל עוד משתמשים בחומרים הנכונים ובאופן המקצועי והנכון.

הרקולס משווקת, ישירות ובאמצעות מערך סוכנים מקצועיים, חומרי זיפות גגות ואיטום מקצועיים ואיכותיים וכמו כן מבחר מנצח של מוצרים נלווים לזפתים ואנשי איטום גגות ומרכיבי תשתית נוספים. זאת תוך הקפדה חסרת פשרות על חומרים מעולים ואיכותיים, מוצרים אמינים המשדרגים ומשפרים את העבודה ותשומת לב מקצועית לכל הפרטים הרלוונטיים להצלחת הפרויקט שלכם.

זיפות גגות לאיטום – זפת חם איכותי

ראשית כל, זפת גגות לצרכי איטום נעשה אך ורק עם יישומי זפת חם, כאשר יישומי זפת קר מתאימים לשימושים שונים לגמרי, כמו שכבה מחברת ביישומי אספלט וליישומי איטום שונים שאינם מסיביים כמו איטום של גג.

אמנם איטום גגות עם יריעות ביטומניות הפך לפופולארי ונפוץ יותר כיום בישראל, בעיקר הודות לאיטום אמין ואיכותי יותר וגם אורך חיים גבוה יותר של איטום יריעות ביטומניות, אך כאמור עדיין עושים הרבה איטומי גגות עם זפת חם ובביצוע נכון בהחלט אפשר להגיע לתוצאות איכותיות מאוד, שיש לחדש אחת לכמה שנים. נדגיש כי זפת לגג שלא מספק את הסחורה מבחינת יכולת איטום, לא נובע ברוב המקרים מעצם השימוש בזפת אלא דווקא מיישום לא מקצועי ולא איכותי מספיק ע"י הזפתים.

הרקולס משווקת ללקוחות מקצועיים חביות זפת חם לאיטום וזיפות גגות, גם זפת חם בסיסי בתקן הכללי והמחייב של 25/75 וגם מוצר זפת חם משודרג בריכוז 60/70.

זיפות גגות

השיטות המקובלות לזיפות גגות

כיום בתחום האיטום יש 3 שיטות מקובלות ותקינות לביצוע זיפות גגות עם זפת חם:

  • זיפות זפת חם בשכבה אחת + צביעת הלבנה בסיום התהליך – שיטה בסיסית מאוד.
  • זיפות שתי שכבות, עם יריעת פיברגלס ייעודית בין השכבות + צביעת הלבנה.
  • זיפות שתי שכבות עם יריעת אינטרגלס בין שכבות הזפת + צביעת הלבנה לגימור.

כמובן שזיפות גגות בשתי שכבות, בתוספת רשת בין השכבות, יספק תוצאה איכותית, חזקה ואטומה יותר ורצוי לבחור בשיטה זו. כמו כן, קריטי להשתמש בזפת חם תיקני, מסוג 25/75 לפחות או גבוה מכך. זפת לא תיקני יוביל לאיטום לא יעיל ולא עמיד מספיק!

פרויקט זיפות גגות לאיטום מצריך כמו כן הכנה מתאימה של פני השטח ועבודה מאוד מסודרת, מדויקת ומקצועית. זה כולל ניקוי הגג, יישום פריימר / חומר מקשר בין הגג לזפת לאיטום, ביצוע של תיקונים מקומיים נדרשים של חורים, סדקים ותקלות אחרות שיש לאטום מראש, ניקוי רולקות המחברות בין רצפת הגג לקירות וכן הלאה.

יש לשים דגש מיוחד על איטום יעיל ומקצועי של הרולקות על הגג, כי אלו מיקומים המועדים לפורענות בכל הנוגע לחדירת מים. ההלבנה הסופית לגימור האיטום היא הכרחית וצריכה להתבצע גם עם הצבע המתאים והעמיד ביותר וגם תוך כדי שימוש בדבקים או חומרי היקשרות מתאימים. סיד בלבד לא מתאים כי הגשם ישטוף אותו!

עבודה עם המוצרים המקצועיים המתאימים

.לצד שימוש בזפת חם איכותי ותיקני, כדי להשיג תוצאות מעולות ולעבוד בצורה נוחה ויעילה, יש להשתמש במוצרים הנלווים הטובים ביותר. הרקולס משווקת מגוון רחב מאוד של מוצרים לזפתים ולמשימות זיפות גגות – מברשות זפת, ביגוד מגן, כפפות, בלוני גז ומבערים, חלקי מרזבים, רולקות ביטומניות, עצרי מים כימיים, מסתמים לרכיבי צנרת ועוד.

אתם קבלני זיפות גגות ומחפשים את המוצרים האיכותיים והטובים ביותר? פנו לסוכנים שלנו ורכשו את מוצרי הזפת המנצחים של הרקולס ואתם בדרך לגג אטום ולביצוע מושלם של העבודה.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם