חומרי אריזה למעבר דירה

מעבר דירה או בית הוא תמיד תהליך מרגש, מורכב וגם בהחלט מתיש ומלא בהחלטות, תקלות ולוגיסטיקה שצריך לטפל בה. מה שבטוח, בין אם עוברים דירה כדי להיכנס לבית חדש, בין אם מתחילים דרך חדשה בישוב חדש ובין אם עוברים פשוט כי שכר הדירה עלה, תמיד יש צורך בציוד וחומרי אריזה למעבר דירה. היום, צוות הרקולס יפרט לגבי החומרים הנפוצים והדרושים לצורך מעבר יעיל ובטוח. 

אם אתם מחפשים ספק איכותי ואמין של חומרי אריזה, עם קטלוג מוצרים נרחב ומגוון, הרקולס מציעה מוצרים מעולים וניסיון עשיר מאוד בתחום, כולל ניסיון מוכח באספקת חומרי אריזה ללקוחות מוסדיים, עסקיים וסיטונאיים גדולים ומובילים במשק הישראלי. פנו לסוכני השטח שלנו להצעה מנצחת עבורכם.

לא רק ארגזים…

כאשר מדובר על חומרים לאריזה למעבר דירה, הדבר הראשון שעולה לראש אצל רוב האנשים הוא, ארגזים. אותם ארגזי קרטון חומים המוכרים לכל אחד ואחת שאי פעם העבירו דירה. ובכן, למעשה עולם האריזה מגוון ומורכב הרבה יותר מאשר "רק" ארגזים לאריזה ואחסון, כשבפועל כדי לארוז חפצים, ציוד ופריטים בצורה אידיאלית ובטיחותית ביותר אפשר וכדאי להשתמש בעוד שלל חומרים. 

בהרקולס אנו מתמקדים בדיוק באותם חומרי ואביזרי אריזה המאפשרים התאמה אישית אופטימאלית, אריזה מדויקת ואיכותית ללא פשרות ומענה מלא לכל צרכי האריזה, בין אם תעשייתיים ובין אם לצורך מעבר דירה כאמור. אין בכך כדי לומר שאין צורך בארגזים כדי לעבור דירה, כי הם בהחלט נדרשים, אך עבור פריטים רבים ארגזים פשוט לא מספקים מענה אידיאלי ושלם של אריזה. 

klara

מוצרי אריזה איכותיים למעברי דירות

במעבר דירה, המטרה היא להעביר את החפצים והפריטים במקסימום יעילות, תוך הגנה כמה שיותר גבוהה על הפריטים הנארזים ומועברים, במינימום זמן ומינימום של לוגיסטיקת אריזה והובלה. חומרי אריזה איכותיים ועם מגוון רחב של שימושים ויישומים, מאפשרים להשיג ביצועים מעולים בכל הדרישות האלו, כפי שמיד נראה ונסביר. ה"חכמה" במעבר יעיל, בטיחותי ואיכותי היא לבחור מוצרי אריזה מתאימים ובטכניקות הנכונות וכך לקבל ביצוע מהיר ויעיל מבלי להתפשר על בטיחות וזהירות. 

  • ניילון נצמד: מדהים כמה דברים אפשר לארוז ולעשות עם ניילון נצמד. מוצר המגיע במגוון גדלים ומידות עובי. בהקשר לחומרי אריזה, ניילון נצמד מאפשר עטיפה של פריטים שבירים ורגישים, עטיפה של רהיטים וציוד גדול כדי לספק הגנה ממכות ונזקים בהעברה, עטיפה קטנה ויעילה של פריטים רכים וכדומה. בהחלט מוצר חובה לכל מעבר דירה. 
  • ניילון בועות / פצפץ: מוצר אריזה ותיק וסופר יעיל, גלילי ניילון המלאים בבועות אוויר, לעיטוף בטיחותי ומוגן של פריטים שבירים ורגישים, מבלי לתפוס הרבה נפח. 
  • סרטי הדבקה: אחרי שמכניסים הכל לארגזים, צריך לסגור אותם בצורה מאובטחת ואמינה, סרטי הדבקה, כמו מסקינטייפ, מאפשרים את זה בדיוק. סרטי הדבקה משמשים גם לאבטוח של חומרי אריזה נוספים, סימונים של אלמנטים שונים וכיוצא באלו. 
  • קרטון גלי: רוצים לקחת את האריזה  שלכם לליגה של המקצוענים? גליל קרטון גלי מאפשר לספק עוד הגנה ואבטחה לפריטים הדורשים זאת, למשל רהיטים, מוצרי חשמל, תמונות וכו'. עוטפים בקרטון גלי ומאבטחים עם ניילון נצמד, פצפצים או כל פתרון רלוונטי אחר. 
  • ניילון כיסוי: פתרון ניילון ייעודי לכיסוי ציוד ופריטים גדולים אחרים, להגנה מלכלוך, מכות בהובלה ושאר נזקים פוטנציאליים. 

מחפשים אמינות שיא, ביצועים מעולים ומגוון של ציוד אריזה למעבר דירה, פונים להרקולס ומקבלים שירות ומוצרים מנצחים, פתרונות אריזה המקלים אפילו על המעברים המורכבים ביותר. 

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם