חומרי אריזה – אילו חומרים נדרשים לאריזה מושלמת?

אם אתם עוסקים בהיבט כלשהו של אספקת ומשלוח מוצרים ללקוחות קצה, אתם ודאי יודעים  עד כמה חשובה היא אריזה איכותית, בטיחותית, עמידה ומתאימה כדי שהמוצרים שלכם יגיעו ליעדם בשלום, זאת עם מינימום נזקי הובלה ומינימום התעסקות לוגיסטית מצידכם. לא בכדי בארגונים מסחריים ותעשייתיים גדולים יש מחלקה ייעודית לאריזה, כי זהו נושא מהותי כל כך בשרשרת אספקה אפקטיבית.

היום, צוות הרקולס יסביר מדוע אריזה איכותית היא כה חיונית והכרחית ומהם מוצרי הבסיס הנדרשים לאריזה מעולה – חומרים שאת כולם תוכלו כמובן למצוא ולהזמין דרך אתר הרקולס, בהתאמה אישית מלאה לצרכים שלכם.

אריזה איכותית מחייבת חומרי אריזה מעולים

אריזה איכותית ויעילה היא כאמור הכרח בשרשרת אספקה ומכירה ברת קיימא וחכמה כיום, גם כאשר עוד ועוד מוצרים נשלחים ללקוחות במגוון דרכים וגם כאשר דרישות האיכות והנוחות של לקוחות עלו משמעותית. במציאות הלוגיסטית והצרכנים בה כולנו פועלים כיום, כדי שאריזות יבצעו את תפקידן בצורה אופטימאלית ויספקו לכם וללקוחות שלכם ביצועים מעולים ואמינים, חייבים הלכה למעשה להשתמש בפתרונות וחומרי אריזה איכותיים, עמידים ומוכחים. חומרי אריזה שלא יתפרקו בעת טיפול והובלה, דבקים שיישארו דביקים וחזקים לאורך זמן וגם בתנאים קשוחים, קרטונים שלא יקרסו וייפגמו ומוצרי עיטוף שישמרו על המוצרים לאורך כל שלבי ההובלה.

4 חומרי אריזה הכרחיים ומרכזיים לאריזה אידיאלית

יש אריזות כלליות ואריזות מותאמות אישית, אריזות למערכות גדולות ותעשייתיות ואריזות למוצרי צריכה קטנים, המגוון בתעשייה אדיר ובהחלט רחב במיוחד. אך המשותף לכל פתרונות ושיטות האריזה האיכותיות הוא כאמור שימוש בחומרי אריזה טובים ומתאימים. יש 4 סוגים עיקריים של מוצרי אריזה המשמשים לאריזות מכל הסוגים ובכל התעשיות, נסקור סוגים אלו.

ניילון בועות / פצפצים: פתרון אריזה גאוני שיצר מהפכה של ממש באפשרויות ועלויות השילוח בכל העולם ובכל תחום. גליל או בתצורת שקיות, של ניילון המורכב מהמון בועות המלאות אוויר. כך ניתן לעטוף מוצרים ולהגן עליהם ממכות וסיכונים פיזיים, במשקל נמוך, נפח קטן ועם הגנה מצוינת. האוויר בתוך הבועות בגלילי הפצפצים הן מדיום הגנה יעיל במיוחד.

סרט אריזה / מסקנטייפ: סרט דביק העשוי נייר או חומר פלסטי-פולימרי כלשהו. משמש להדבקה פשוטה, מהירה, חזקה וזולה של קופסאות, קרטונים, ניילונים ושלל אריזות ומהווה מוצר בסיסי בכל יישום של אריזה. מגיע בגלילי סרט דביק במידות שונות של עובי, אורך הגליל, חוזק הדבק, תנאי שימוש ייעודיים וכיוצא באלו. אף אריזה אינה שלמה בלי לפחות יישום אחד של מסקנטייפ או סרט דביק אחר.

קרטון גלי: גליל של קרטון חצי גמיש, העשוי "גלים" עולים ויורדים של קרטון במרווחים קטנים. מאפשר עטיפה יעילה ונוחה מאוד של שלל מוצרים ומערכות, במטרה לספק הגנה פיזית טובה מפני נזקים וסיכונים פיזיים למיניהם במהלך שלבי הטיפול וההעברה. יש גלילי קרטון גלי גדולים ויש יריעות קטנות יותר למוצרים קומפקטיים יותר שיש לארוז ולשלוח. פתרון שבמהותו דומה לפצפצים, מספק הגנה דרך טווח (מעין שלד) חצי קשיח ועם חללי אוויר בין שכבות הקרטון הגלי.

ניילון נצמד לאריזות / שרינק: עוד חומר אריזה מהפכני שהיום משמש לאינסוף יישומי אריזה ולוגיסטיקה. מוצר ניילון חזק, המגיע בגלילים ב"גבהים" שונים ומאפשר לעטוף מוצרים, משטחי קרטונים, מערכות שלמוצת ולספק הגנה פיזית מפני מכות וחבלות, מפני חומרים, מפני נפילת מרכיבים מהאריזה וכיוצא באלו. יש ניילון נצמד לאריזה רגיל, שפשוט עוטפים איתו מוצרים או אריזות אחרות ויש גם מוצר הנקרא שרינק, אשר עוטפים בעזרתו, מיישמים מעט חום וכך הניילון מתכווץ ונצמד בצורה חזקה, יעילה ומגנה למוצרים העטופים.

פנו לסוכני הרקולס לאיתור מוצרים איכותיים עבורכם וקבלת הצעת מחיר מנצחת.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם