פתרונות אריזה

בעידן הנוכחי של צרכנות – עסקית, מוסדית ופרטית – לכל פרט יש חשיבות גדולה כדי לגרום ללקוחות להיות מרוצים מהמוצרים שלכם ולהזמין אותם שוב, זה מתחיל מהמחיר, ממשיך לאיכות המוצר והמיתוג שלכם ומגיע גם לפרטים כמו איכות האריזה ומהירות המשלוח. במיוחד כאשר יותר ויותר מוצרים נרכשים דיגיטלית ונשלחים בשיטות שילוח שונות, לישראל ולחו"ל, פתרונות אריזה איכותיים ומתקדמים הם קריטיים ולכן, הצוות שלנו בתור ספק מוביל ומוערך, יסביר לגבי כל מה שצריך לאריזה איכותית.

מדוע כה חשוב לארוז חכם ולהשתמש במוצרים איכותיים

משלוח היוצא ממפעל, מרלו"ג או חנות בדרכו אל לקוח, בישראל וקל וחומר בחו"ל, עובר הרבה מאוד עד שהוא אכן מגיע אל אותו לקוח או יעד סופי, כולל תנאי הובלה וטיפול לא אידיאליים במקרים לא מעטים. בנוסף, היום ללקוחות יש סטנדרטים גבוהים מאוד לגבי האופן בו הם מצפים לקבל מוצרים שהזמינו, וזה כולל גם מוצרי צריכה פרטיים וגם מוצרים תעשייתיים-עסקיים. ואלו רק שתי סיבות, מרכזיות וחשובות, מדוע כה חשוב היום לארוז חכם ועם שימוש במוצרי אריזה איכותיים.

היתרונות הלוגיסטיים והעסקיים של אריזה חכמה ואפקטיבית

אריזה חכמה, איכותית ונכונה היא חשובה מאוד למיתוג, ליעילות הכללית והתפעולית שלכם, לחיסכון חכם בהוצאות וכיוצא באלו – נציין יתרונות עיקריים של פתרונות אריזה מתקדמים ואיכותיים:

 • הגעה בטוחה, שלמה ועם מינימום תקלות ונזקים ללקוח. הגנה על מוצרים.
 • אריזה חכמה מצמצמת עלויות שילוח וגם את העלות של מוצרי האריזה עצמם.
 • אריזה איכותית, ממותגת ומעוצבת, אריזה שיכולה אף להיות חלק מחוויית הרכישה כולה, ממתגת אתכם ומשפרת את הסיכוי להזמנה נוספת מצד אותו לקוח.
 • כאשר אתם אורזים טוב ויעיל, המוצרים מגיעים בשלום ליעדם, מה שגם מעלה את שביעות רצון הלקוח וגם מפחית את העלויות והתפעול של החזרת מוצרים ושליחה מחדש.

אריזה חכמה ועמידה בבית

גם כאשר מדובר על צרכי אריזה פרטיים, בבית של כל אחד ואחת מאיתנו,  הסטנדרטים של אנשים הרבה יותר גבוהים היום והם דורשים אמינות, עמידות ונוחות שימוש, לצד שלל פתרונות אריזה להתאמה אישית כמה שיותר טובה ומלאה. זה מתחיל בפתרונות לאריזת מזון למקרר או לשלוח עם הילדים לבית הספר ומגיע עד אריזת בגדים בין עונות וכמובן ארגזי קרטון למעברי דירות וכדומה.

כך שאם קהל היעד שלכם הוא לקוחות פרטיים המחפשים פתרונות אריזה ביתיים, אבל איכותיים במיוחד או אם אתם מחפשים חומרי אריזה לצורך מסוים בביתכם, בהרקולס תמצאו מענה מעולה וחסר פשרות.

כל פתרונות האריזה במקום אחד

הרקולס מתמחה באספקת מוצרי אריזה איכותיים, יעילים ומוכחים, מוצרים לתעשייה, לקמעונאות ולאריזות תעשייתיות ופרטיות כאחד. אנו מציעים ללקוחותינו, מכל מגזרי הפעילות והתעשייה במשק הישראלי, מוצרים ופתרונות אריזה ועיטוף חכמים ויעילים אשר מאפשרים גם להגן על מוצרים בעת אריזה ושילוח וגם לייצר יעילות כלכלית ותפעולית גבוהה מאוד. לפניכם סקירת מוצרי האריזה המעולים מבית הרקולס.

 • ניילון נצמד: יריעות פלסטיק דק ושקוף, אשר עושה פלאים לאריזה איכותית, בטוחה וחכמה של מוצרים, החל ברכיב הקטן ביותר ועד משטחים שלמים. ניילון נצמד עוטף את תכולת האריזה, שומר עליה מפני נזקים וסיכונים שונים, מונע תזוזות או נפילות של סחורה וגם לא מוסיף נפח רב לאריזה. בהרקולס תמצאו מוצרי ניילון לאריזה למכונות אריזה, לעטיפות שרינק של משטחים ומוצרים, ניילון נצמד למזון וגם ידיות ייעודיות לשימוש עם פתרונות ניילון נצמד ושרינק.

  בתעשייה, למשל, משתמשים המון בעיטוף מוצרים, מערכות, משטחים ומשלוחים בניילון נצמד, הנקרא לעיתים ניילון סטרץ' (נמתח). כך מספקים למשלוח הגנה, החזקה טובה ועמידה, עמידות ושאר יתרונות לוגיסטיים ותפעוליים, לצד תוספת נפח ומשקל קטנה מאוד, כך שעלויות השילוח לא מטפסות.

 • ניילון בועות / פצפצים: גליל ניילון בועות, מה שידוע בכינוי העממי "פצפצים", מספק הגנה מעולה מפני שברים, מכות ושאר נזקים פיזיים למוצרים שאתם אורזים, מבלי להוסיף נפח או משקל משמעותיים לאריזה עצמה. מגיע במידות רוחב רבות לבחירה, בהתאם לגודל האריזות והמוצרים שאתם צריכים לשלוח. ניילון בועות אוויר איכותי ועמיד, דו שכבתי או תלת שכבתי. 
 • שקיות לאריזה: שקיות מאפשרות יעילות וסדר באריזה, כמו גם מספקות עוד שכבת הגנה. בין אם אתם שולחים כמה מוצרים באותה אריזה גדולה ורוצים להפריד ביניהם ובין אם אתם פשוט רוצים לכסות את המוצר הנארז, שקיות לאריזה מאפשרות את זה ועוד הרבה יישומי אריזה פרקטיים. הרקולס מציעה שקיות אריזה בגדלים שונים, חזקות, עמידות ואמינות, כולל שקיות גופיה עם ידיות אחיזה, שקיות אשפה חזקות במגוון גדלים ועוד מגוון פתרונות לש שקיות וניילון לאריזה.
 • סרטי הדבקה: במקרים רבים של אריזה נדרש שימוש בדבקים איכותיים, לסגירה בטיחותית ואיכותית של ארגזים, מוצרי אריזה, של שקיות מוצרים וכן הלאה. ממסקינטייפ פשוט וחזק ועד סרטי הדבקה חמים וסרטי הדבקה אטומים למים, הרקולס מציעה לכם מבחר דבקים לאריזות.

קופסאות קרטון – עמוד השדרה של תעשיית האריזה!

לצד החשיבות הרבה של פתרונות אריזה מתקדמים כגון שקיות, ניילון נצמד/שרינק, פצפצים, חומרי מילוי ודבקים, אי אפשר לדמיין את תעשיית האריזה המודרנית ללא קרטונים. הקרטון, חומר נייר עבה, קשיח יחסית, עמיד וחזק, משמש במובנים רבים כעמוד השדרה של תחום האריזה כולו. מאריזות קמעונאיות ממותגות ומיוחדות, דרך קופסאות קרטון פשוטות ושונות לאחסון או הובלת פריטים ומוצרים וכמובן עד ארגזי קרטון "קובייתיים" המשמשים לאינסוף יישומי אריזה מסחריים ופרטיים.

הקרטון, בעיקר בהקשר לקופסאות למיניהן, הוא חומר אריזה חזק יחסית, עמיד במידה רבה להובלה, אחסון ממושך ומידה לא מבוטלת של טלטולים. בנוסף, זהו חומר קל משקל, זול, פשוט וגם כזה המאפשר במקרים רבים קיפול ואריזה שטוחה כאשר הוא באחסון ולפני שיש להרכיבו בקלות לקופסא מיוחדת או ארגז אריזה.

אך הקרטון לבדו, על שלל יתרונותיו התפעוליים והכלכליים, בהמון דוגמאות וסוגי אריזה, פשוט אינו מספיק כדי לספק למוצרים ולפריטים הארוזים את ההגנה הדרושה להם, בין אם לאחסון ארוך טווח, העברה קצרה ומקומית יחסית ובהחלט כאשר מדובר על הובלה מורכבת ולמרחקים גדולים. יחד עם קופסת הקרטון צריך לא אחת גם לרפד את המוצרים ולהגן עליהם. את זה מבצעים באמצעות עיטוף בקרטון גלי, עיטוף בניילון בועות ו/או ניילון נצמד, מילוי קופסת קרטון בחומר מילוי וריפוד כמו נייר גרוס, פתיתים פולימריים וכן הלאה.

פתרונות אריזה למזון

מזון הוא עוד תחום נרחב הדורש מגוון מוצרי פתרונות אריזה ועיטוף, הן לשימוש פרטי-ביתי והן לשימוש תעשייתי. כדי לשמר מזון באופן טרי, היגייני ובטוח, להוביל אותו ושאר פעולות לוגיסטיות, יש לרוב לעטוף ובעיקר לארוז אותו היטב ובפתרון יעיל, המספק גם הגנה של בטיחות מזון, הגנה פיזית ולא אחת גם התאמה לאופן השימוש הסופי ע"י משתמש הקצה (למשל באריזת ארוחות מוכנות או מנות אוכל). הנה כמה פתרונות לאריזה למזון:

 • שקיות בגדלים שונים עם מנגנון סגירה רב פעמי – זיפלוק.
 • קופסאות עם מכסה למכירה / הובלה של מזון – מוצרים יבשים, מאפים, קינוחים וכו'.
 • ניילון נצמד לעיטוף מזון ושמירה עליו.
 • אריזות פלסטיק למזון – בליסטר, ואקום פורמינג, קופסאות פשוטות וכו'

זקוקים לפתרונות ומוצרי אריזה איכותיים ואמינים? עיברו על קטלוג הרקולס או צרו קשר עם צוותי המכירות שלנו להתאמה אישית של המוצרים המושלמים עבורכם.

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם